PLAVBY LEVNĚ IVONA ZLÁMALÍKOVÁ

Hanneman Holiday Residence ***+

kufr pdf

Termín:04.10. (Po) - 12.10. (Út) 2021

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

ID hotelu:432767

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 35 190 Kč

Poloha
hotel se nachází na skvělém místě, pouze necelých 5 minut chůze od slavné pláže Beau Vallon, kde si užijete krásný bílý písek. Vybavení: recepce, bazén, prádelna, restaurace, grill, knihovna, kuřácká místnost, hlídání dětí Ubytování: pokoj s balkonem nebo terasou, internet, tv, kuchyňka, lednice, mikrovlnka, koupelna se sprchou, fén, pračka, klimatizace Stravování: vlastní strava, snídaně láž: písčitá, cca 5 minut chůze Sport a zábava: možnost výletů v okolí, vodní sporty   ozn: Do 30.06.2021 probíhá v hotelu rekonstrukce. Jako kompenzaci nabízí hotel 10% slevu na pobyt.
Vybavení
recepce, bazén, prádelna, restaurace, grill, knihovna, kuřácká místnost, hlídání dětí Ubytování: pokoj s balkonem nebo terasou, internet, tv, kuchyňka, lednice, mikrovlnka, koupelna se sprchou, fén, pračka, klimatizace Stravování: vlastní strava, snídaně Pláž: písčitá, cca 5 minut chůze Sport a zábava: možnost výletů v okolí, vodní sporty   Pozn: Do 30.06.2021 probíhá v hotelu rekonstrukce. Jako kompenzaci nabízí hotel 10% slevu na pobyt.
Ubytování
pokoj s balkonem nebo terasou, internet, tv, kuchyňka, lednice, mikrovlnka, koupelna se sprchou, fén, pračka, klimatizace Stravování: vlastní strava, snídaně Pláž: písčitá, cca 5 minut chůze Sport a zábava: možnost výletů v okolí, vodní sporty   Pozn: Do 30.06.2021 probíhá v hotelu rekonstrukce. Jako kompenzaci nabízí hotel 10% slevu na pobyt.
Stravování
vlastní strava, snídaně Pláž: písčitá, cca 5 minut chůze Sport a zábava: možnost výletů v okolí, vodní sporty   Pozn: Do 30.06.2021 probíhá v hotelu rekonstrukce. Jako kompenzaci nabízí hotel 10% slevu na pobyt.
Pláž
písčitá, cca 5 minut chůze Sport a zábava: možnost výletů v okolí, vodní sporty   Pozn: Do 30.06.2021 probíhá v hotelu rekonstrukce. Jako kompenzaci nabízí hotel 10% slevu na pobyt.
Sport a zábava
možnost výletů v okolí, vodní sporty   Pozn: Do 30.06.2021 probíhá v hotelu rekonstrukce. Jako kompenzaci nabízí hotel 10% slevu na pobyt.
Popis zajezdu
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Podobné zájezdy

Hanneman Holiday Residence ***+

destinace: Seychely, ostrov Mahé

termín:04.10. (Po) - 12.10. (Út) 2021 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Hanneman Holiday Residence
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...