PLAVBY LEVNĚ IVONA ZLÁMALÍKOVÁ

Katar, Spojené arabské emiráty z Dohy na lodi MSC WORLD EUROPA ****

kufr pdf

Termín:20.12. (Út) - 24.12. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:976872

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 9 480 Kč

Trasa plavby
Katar, Spojené arabské emiráty
Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 205.700Délka lodě (v metrech): 330Šířka lodě (v metrech): 47Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin: 2.632Maximální počet pasažérů: 6.761
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 10€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 5€/osoba/noc. Na plavbách z Miami: pro osoby od 12 let: 12,5$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6,25$/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Doha, Katar, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)2. den,Dubaj, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 09:00 | odplutí: 21:00)3. den,Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 07:00 | odplutí: 21:00)4. den,Sir Bani Yas, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)5. den,Dubaj, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)
Popis lodě

Mezi lety 2022 a 2026 spustí MSC ve spolupráci s SFX France 4 lodě nové třídy World Class. Stanou se prvními plavidly společnosti poháněnými zkapalněným zemním plynem (LNG) a zároveň vůbec největšími výletními loděmi světa: jejich maximální kapacita 6 850 hostů překoná dosud největší loď, Harmony of the Seas společnosti Royal Caribbean, o celých 70 osob.

Futuristický design lodí ve tvary „Y“ nabídne ještě lepší výhledy a více kajut s balkony. Mezi novinkami nebudou chybět na rodiny zaměřené „vesničky“, panoramatická paluba nebo prosklený společenský prostor u bazénu.

Společnost svoje nové lodě popisuje jako nejmodernější a technologicky nejvyspělejší na světě, a tak je na určitě na co se těšit. 

Hosté MSC Europa budou mít na výběr z celkem 2 760 kajut a apartmá různých tříd. Ve srovnání s ostatními loděmi bude na palubě více kajut s balkony.

Podobné zájezdy

Katar, Spojené arabské emiráty z Dohy na lodi MSC WORLD EUROPA ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Moře-plavby, Katar

termín:20.12. (Út) - 24.12. (So) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Katar, Spojené arabské emiráty z Dohy na lodi MSC WORLD EUROPA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...