PLAVBY LEVNĚ IVONA ZLÁMALÍKOVÁ

Izrael, Egypt, Turecko, Kypr z Haify na lodi Costa Venezia ****

kufr pdf

Termín:06.12. (Út) - 17.12. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:995064

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 20 790 Kč

Trasa plavby
Izrael, Egypt, Turecko, Kypr
Popis lodě

březnu 2019 posílila tehdy 15člennou flotilu společnosti Costa Cruises zbrusu nová loď, zasvěcená domovu známého mořeplavce Marca Pola i neméně proslulého svůdce Casanovy. Costa Venezia je kombinací inovativního přístupu a italské pohostinnosti a svým hostům slibuje ukázat svět ze zcela nové perspektivy.

Veřejné prostory byly inspirovány kulturou Benátek a hosté tady narazí na řadu soch a fontán. Těšit se na ně mohou mimo jiné v atriu Piazza San Marco, pojmenovaném po benátském Náměstí svatého Marka.

Costa Venezia vezme na své premiérové plavbě hosty z Evropy až na Dálný Východ: vyrazí z italského Terstu a o 53 dní později, na konci dubna, zakotví v japonské Jokohamě. Sledovat přitom bude fascinující cestu dávných obchodníků a pirátů: napříč třemi kontinenty, čtyřmi moři a 18 různými zeměmi z Itálie přes Chorvatsko, Řecko, Izrael, Jordánsko, Omán, Dubaj, Abú Dhabí, Indii, Srí Lanku a Malajsii až do Singapuru, Thajska, Vietnamu, Hong Kongu, na Taiwan a nakonec do Japonska.

Kdo by snad neměl dostatek času na celou plavbu, může podniknout jen jednu ze tří etap: z Terstu do Dubaje (20 dní), z Dubaje do Singapuru (18 dní) nebo ze Singapuru do Jokohamy (17 dní) nebo jakoukoli z jejich kombinací.

Základnou lodi bude následně čínská Šanghaj.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 135.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů: 5.260
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Haifa, Izrael, (připlutí: | odplutí: --:--)2. den,Haifa, Izrael, (připlutí: --:-- | odplutí: 14:30)3. den,Alexandrie, Egypt, (připlutí: 09:00 | odplutí: 23:58)4. den,Relaxační den na moři5. den,Kusadasi (Efez), Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Istanbul, Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)8. den,Istanbul, Turecko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)9. den,Relaxační den na moři10. den,Bodrum, Turecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)11. den,Lemesos, Kypr, (připlutí: 12:00 | odplutí: 21:00)12. den,Haifa, Izrael, (připlutí: 08:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Izrael, Egypt, Turecko, Kypr z Haify na lodi Costa Venezia ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Moře-plavby, Izrael

termín:06.12. (Út) - 17.12. (So) 2022 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Izrael, Egypt, Turecko, Kypr z Haify na lodi Costa Venezia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...