PLAVBY LEVNĚ IVONA ZLÁMALÍKOVÁ

Francie, Velká Británie, Německo, Nizozemsko, Belgie z Le Havru na lodi MSC Euribia

kufr pdf

Termín:30.11. (Čt) - 07.12. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1029610

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 8 970 Kč

Trasa plavby
Francie, Velká Británie, Německo, Nizozemsko, Belgie
Popis lodě

Lodní společnost MSC nám představuje svoji nejnovější loď, MSC Euribia. Loď je pojmenovaná podle řecké bohyně, která jako dcera mořského boha Ponta dokázala ovládat moře.

 
Euribia se stala dvacátou druhou lodí ve flotile MSC a druhou lodí poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG) k dosažení podstatného snížení emisí. Jako každá nová loď je i Euribia vybavena některými z nejpokročilejších a nejnovějších technologií kvůli minimalizaci dopadu na životní prostředí. Do provozu bude uvedena již tento rok v červnu. Zahájení výstavby nejekologičtější lodě MSC bylo započato 28.6.2021 ve Francii, a to v Saint Nazaire za přítomnosti výkonného předsedy společnosti MSC.

 

Pierfrancesco Vago při tradičním obřadu prvního řezání oceli uvedl: „Stejně jako starověká bohyně využila větry, počasí a souhvězdí k ovládání moří, naší vizí je, aby MSC Euribia zvládla zavádění udržitelných technologií k ochraně a zachování našeho vzácného mořského ekosystému. Tato loď představuje nový milník na naší cestě k čistým operacím s nulovým dopadem a je důkazem našeho závazku podporovat a vyvíjet ekologické technologie nové generace. Jako rodina s více než 300 lety námořnického dědictví se vždy snažíme chránit životní prostředí, abychom chránili náš způsob života a chránili planetu pro budoucí generace. S naší první lodí poháněnou LNG, která je již ve výstavbě, bude MSC Euribia dále snižovat emise pomocí nejnovější dostupné technologie. Bude jednou z nejekologičtějších současných lodí na světě. “

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách):Délka lodě (v metrech):Šířka lodě (v metrech):Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů:5 bazénů
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta. Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami a ve východní Asii: pro osoby od 12 let: 14,5$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 7,25$/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Le Havre, Francie, (připlutí: --:-- | odplutí: 21:00)2. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Hamburk, Německo, (připlutí: 07:00 | odplutí: 21:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Rotterdam, Nizozemsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)7. den,Zeebrugge (Bruggy), Belgie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)8. den,Le Havre, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: --:--)
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Výběr z 10 restaurací a 21 barů včetně speciálních restaurací  Divadlo s 945 místy a ohromujícím Carousel Lounge Rozsáhlé vybavení pro děti včetně LEGO® herních koutů a dětského klubu Chicco 112 metrů dlouhá středomořská promenáda lemovaná butikovými bary a restauracemi zakončená úchvatnou LED oblohou s animacemi po celý den i noc 5 bazénů včetně rozsáhlého bazénu se zatahovací střechou Aquapark o rozloze 1000 m2 s novým bazénem na podlaze Life, třemi točivými skluzavkami, dobrodružným „himalájským mostem“ a řadou bazénů, funkcí a aktivit pro všechny věkové kategorie Casino Luxusní MSC Aurea Spa s celou řadou procedur Nejmodernější MSC Gym od Technogym® Sportovní zázemí pro basketbal, fotbal, volejbal a tenisový kurt 2 virtuální simulátory automobilových závodů Cestující mohou také v rámci plavby navštívit MSC Foundation Centre. Děti zde naleznou vzdělávací interaktivní herní zážitek, kdy se místnost promění v barevné 3D akvárium, které je dějištěm skvělé interaktivní hry, která učí o důležitosti péče o životní prostředí. Dospělí se mohou dozvědět o problémech, které se nadace snaží řešit, o jejích programech a partnerech.

Podobné zájezdy

Francie, Velká Británie, Německo, Nizozemsko, Belgie z Le Havru na lodi MSC Euribia

destinace: Plavby - Zaoceánské, Francie

termín:30.11. (Čt) - 07.12. (Čt) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Francie, Velká Británie, Německo, Nizozemsko, Belgie z Le Havru na lodi MSC Euribia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...