PLAVBY LEVNĚ IVONA ZLÁMALÍKOVÁ

Hotel Sunscape Cabor Cozumel ****

kufr pdf

Termín:23.10. (Po) - 31.10. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

ID hotelu:462100

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 33 390 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Sunscape Sabor Cozumel se nachází se na ostrově u pobřeží poloostrova Yucatán v Mexiku přímo u pláže. Vše, co potřebujete je cenově dostupné, pro bezstarostný pobyt je vše zahrnuto v balíčku včetně komfortních pokojů a apartmá, skvělé jídlo, neomezené nápoje, fantastické zábavy a aktivit pro všechny jakéhokoliv věku a zájmu. Vybavení: recepce, vstupní hala, bary, restaurace, bazén, golfové hřiště, spa, fitness centrum. Ubytování: nabízí prostorné, příjemné pokoje nebo apartmá s malebným výhledem na tropické zahrady, bazény, nebo Karibské moře. Vybavením každého pokoje je balkon, televize, fén, klimatizace, žehlička a žehlící prkno, sejf, budík. Stravování: 3 & la carte restaurace, bufet a soukromý vinný sklep. Dopřejte si chutné mexické, italské, mezinárodní a grilované speciality nebo možnost zdravé výživy. Možnost využívat 3 bary- v hale, u bazénu a na pláži s místními alko i nealko nápoji. láž: u písečné pláže. Náš resort se nachází v blízkosti Cozumel korálových útesů, kde je více než 250 druhů ryb v křišťálově čisté vodě. Potápění zde je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na ostrově Cozumel. Sport a zábava: plavání, vodní aerobik, volleybal, šnorchlování, potápění, stolní tenis, joga, divadlo, biliard, golf, masáže, posilování, golf, spa.
Vybavení
recepce, vstupní hala, bary, restaurace, bazén, golfové hřiště, spa, fitness centrum. Ubytování: nabízí prostorné, příjemné pokoje nebo apartmá s malebným výhledem na tropické zahrady, bazény, nebo Karibské moře. Vybavením každého pokoje je balkon, televize, fén, klimatizace, žehlička a žehlící prkno, sejf, budík. Stravování: 3 & la carte restaurace, bufet a soukromý vinný sklep. Dopřejte si chutné mexické, italské, mezinárodní a grilované speciality nebo možnost zdravé výživy. Možnost využívat 3 bary- v hale, u bazénu a na pláži s místními alko i nealko nápoji. Pláž: u písečné pláže. Náš resort se nachází v blízkosti Cozumel korálových útesů, kde je více než 250 druhů ryb v křišťálově čisté vodě. Potápění zde je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na ostrově Cozumel. Sport a zábava: plavání, vodní aerobik, volleybal, šnorchlování, potápění, stolní tenis, joga, divadlo, biliard, golf, masáže, posilování, golf, spa.
Ubytování
nabízí prostorné, příjemné pokoje nebo apartmá s malebným výhledem na tropické zahrady, bazény, nebo Karibské moře. Vybavením každého pokoje je balkon, televize, fén, klimatizace, žehlička a žehlící prkno, sejf, budík. Stravování: 3 & la carte restaurace, bufet a soukromý vinný sklep. Dopřejte si chutné mexické, italské, mezinárodní a grilované speciality nebo možnost zdravé výživy. Možnost využívat 3 bary- v hale, u bazénu a na pláži s místními alko i nealko nápoji. Pláž: u písečné pláže. Náš resort se nachází v blízkosti Cozumel korálových útesů, kde je více než 250 druhů ryb v křišťálově čisté vodě. Potápění zde je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na ostrově Cozumel. Sport a zábava: plavání, vodní aerobik, volleybal, šnorchlování, potápění, stolní tenis, joga, divadlo, biliard, golf, masáže, posilování, golf, spa.
Stravování
3 & la carte restaurace, bufet a soukromý vinný sklep. Dopřejte si chutné mexické, italské, mezinárodní a grilované speciality nebo možnost zdravé výživy. Možnost využívat 3 bary- v hale, u bazénu a na pláži s místními alko i nealko nápoji. Pláž: u písečné pláže. Náš resort se nachází v blízkosti Cozumel korálových útesů, kde je více než 250 druhů ryb v křišťálově čisté vodě. Potápění zde je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na ostrově Cozumel. Sport a zábava: plavání, vodní aerobik, volleybal, šnorchlování, potápění, stolní tenis, joga, divadlo, biliard, golf, masáže, posilování, golf, spa.
Pláž
u písečné pláže. Náš resort se nachází v blízkosti Cozumel korálových útesů, kde je více než 250 druhů ryb v křišťálově čisté vodě. Potápění zde je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na ostrově Cozumel. Sport a zábava: plavání, vodní aerobik, volleybal, šnorchlování, potápění, stolní tenis, joga, divadlo, biliard, golf, masáže, posilování, golf, spa.
Sport a zábava
plavání, vodní aerobik, volleybal, šnorchlování, potápění, stolní tenis, joga, divadlo, biliard, golf, masáže, posilování, golf, spa.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:


1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.


Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).


Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Mexika, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, anglicky, česky hovořící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.


Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.


U letů přes USA je zapotřebí mít USA vízum nebo mít pas s biometrickými znaky a vyplnit formulář ESTA.


Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

32. z 59 hotelů v Cozumelu

Vynikající
1235
Velmi dobré
1239
Průměrné
610
Špatné
290
Příšerné
204
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Další skvělá dovolená
Opět jsme měli další skvělou dovolenou na Sunscape. Tentokrát jsme přivedli moji sestru a švagra, poprvé do Mexika. Milovali Sunscape a neměli se dočkat, až se vrátí. Jídlo je skvělé. Ano, bufet se... celá recenze s možností překladu
TeresaRuby, 11:22 22.01.2020
Je třeba ji strhnout a restartovat
Hrozné jídlo a pokoj! Očekávejte, že dostanete poops od všeho, co jíte tady! Místnosti byly velmi špinavé, plíseň kolem dřezu, postel je tvrdá, sprcha se musela připojit a rozprašovala se na podlahu... celá recenze s možností překladu
319carlys, 05:35 22.01.2020
+ Zklamaný
Nevím, proč jsme se připojili k UVC klubu. Místnost byla neustále špinavá. Lednička nebyla nikdy naplněna. Došli jsme TP, žádné tkáně. Když jsme se dostali, bylo nám řečeno, že máme nárok na upgrade... celá recenze s možností překladu
hulqsmash, 08:26 17.10.2019

Podobné zájezdy

Hotel Sunscape Cabor Cozumel ****

destinace: Mexiko, Cozumel

termín:23.10. (Po) - 31.10. (Út) 2023 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Hotel Sunscape Cabor Cozumel
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...